Moje książki - KOBUS - Obserwuję, opowiadam.
Kategorie:

Składamy się z książek,
które przeczytaliśmy.

Publikowanie myśli w internecie niesie za sobą pewne ograniczenia – teksty są zwięzłe, mniej wyczerpujące i bardziej niepoukładane. Owszem, tutejsze treści mogą być dla Ciebie kompasem, wytyczającym drogę do tlącego się na horyzoncie światełka nadziei na lepszy czas. Może i nawet okażą się one wiatrem, który pokieruje Cię we właściwym kierunku. Jednak myśli, które zawieram w swoich książkach uważam za solidne żagle, które potrafią pomóc przetrwać nawet najgorszy sztorm i nie stracić przy tym wcześniej obranego kierunku.

Stojący w porcie statek jest bezpieczny,
ale statków nie buduje się po to aby stały w portach.

Zapraszam Cię na niezapomnianą przygodę w moich autorskich książkach, w których znajdziesz jeszcze więcej kompletnie opracowanych, Kobusowych myśli i przemyśleń.

Loading

O trudnych związkach, bolesnych rozstaniach i składaniu złamanego serca

Książka opowiada o tym, jak nie powinna wyglądać miłość. Wskazuje na złe zachowania i błędne strategie, które niszczą związki i sprawiają, że pomimo miłości jesteśmy w relacji nie do końca szczęśliwi, pozbawieni wiary w to, że po wspólnie spędzonych latach coś będzie mogło się zmienić na lepsze. To do Ciebie będzie należeć decyzja, czy chcesz o swój związek walczyć, czy jak najszybciej się od niego uwolnić i zacząć brać od życia i miłości to, co Ci się należy. Jeśli zaś zostałaś skrzywdzona i porzucona, znajdziesz w niej czułe wsparcie i sprawdzone metody na to, jak zapomnieć, odzyskać dawną, szczęśliwą siebie i ruszyć do przodu z miłością własną i podejściem, dzięki któremu, już nigdy nie pozwolisz się skrzywdzić.

Dedykuję tę książkę kobietom, które cierpiały, bo miały odwagę ratować to, co je niszczyło.

Ostatnie noce to bolesne i wstydliwe rozliczenie autora z hedonistycznym światem, w którym zapił miłość własną i zagubił się w przypadkowych orgazmach i sinusoidzie uczuć, które popchnęły go na skraj upadku.

Niespełniona miłość, ujadająca tęsknota, pieprzone whisky, emocjonalne listy i krzyk serca zagłuszany westchnieniami przypadkowych kobiet. To poruszający upadek człowieka, który panicznie szuka sensu i bliskości, a odnajduje własną zgubę i gorzkie refleksje na temat współczesnego pokolenia instant, które żyje na złamanie kręgosłupa moralnego, bez zasad i autorytetami, których Ty byś się powstydził.

„Aksjomaty miłości” to zbiór niezwykle celnych, do szpiku kości prawdziwych i przenikliwych przemyśleń dotyczących życia, miłości i relacji damsko-męskich. Uwaga: czasem może zaboleć!

Kobus z charakterystyczną dla siebie śmiałością wchodzi do głowy, szpera w naszym życiu, odkopuje to, co chcielibyśmy pozostawić poza zasięgiem cudzego wzroku, i dotyka najczulszych punktów, aby poruszyć sumienie i zmusić do refleksji na temat uczuć i podstawowych wartości otaczającego nas świata. Każdy kolejny wpis wydaje się jeszcze bardziej trafny od poprzedniego – w pełni oddaje nasze własne doświadczenia życiowe i budzi w nas uczucie ulgi i zrozumienia. Związkowe, miłosne katharsis!

Wpisy zawarte w niniejszej książce mają charakter terapeutyczny i oczyszczający z trudnych emocji, ale są również lekcją dla osób, które nie dojrzały do tego, aby kochać odpowiedzialnie i trwale. Książka została podzielona na trzy rozdziały: Dla Niej, Dla Niego, Dla Was, a teksty podane są w formie przystępnych codziennych zapisków.

Jak to się dzieje, że osoby, które dają nam najlepsze wspomnienia, po czasie same stają się jednym z nich?

Niezależnie od tego, czy dopiero szukasz bliskości i związku, czy może masz już obrączkę na palcu, ale szukasz odpowiedzi, jak najlepiej przeżyć kolejne lata we wzajemnym szacunku i zrozumieniu – ten poradnik pomoże Ci właściwie rozwijać związek i dbać o niego, aby uczucia w nim nie stały się przykrym rozczarowaniem, a były więzią łączącą na dobre i na złe.

Szczęśliwy związek to nie jest coś, co nam się przydarza, ale coś, co świadomie się tworzy.

Ta książka to mądra i wrażliwa podróż przez fundamenty miłości, która uczy stawiać czoło problemom tworzącym opór na drodze do osiągnięcia szczęśliwej i trwałej miłości.

„Obowiązki uczuć” nauczą Cię żyć w zgodzie z sobą i partnerem, w miłości i poczuciu spełnienia, aby Wasze relacje odzyskały dawny blask lub nigdy go nie utraciły.

Poznaj pełną tajemnic historię miłosną, która zadaje prowokacyjne pytania na temat życia i śmierci, żalu i przebaczenia, tęsknoty i odkupienia.

Wstydliwa spowiedź z trudnych i prawdziwych emocji, którymi przez ponad rok głębokiej depresji obdzierałem się ze skóry, aby nauczyć się żyć na nowo. Bez Niej, ale z historią, która złamie Ci serce, po to by natknąć je wiarą w szczerą, bezgraniczną i wytrwałą miłość, która zdarza się naprawdę.

Książki w pakietach są w jeszcze niższej cenie!

Pakiet sześciu książek za 270 zł 354 zł!
W skład pakietu wchodzą:

  • To (nie)miłość
  • Ostatnie noce
  • Aksjomaty miłości
  • Obowiązki uczuć 2
  • Obowiązki uczuć
  • Miłość ponad wszystko