Moje książki – KOBUS – Obserwuję, opowiadam.
Kategorie:

Składamy się z książek,
które przeczytaliśmy.

Publikowanie myśli w internecie niesie za sobą pewne ograniczenia – teksty są zwięzłe, mniej wyczerpujące i bardziej niepoukładane. Owszem, tutejsze treści mogą być dla Ciebie kompasem, wytyczającym drogę do tlącego się na horyzoncie światełka nadziei na lepszy czas. Może i nawet okażą się one wiatrem, który pokieruje Cię we właściwym kierunku. Jednak myśli, które zawieram w swoich książkach uważam za solidne żagle, które potrafią pomóc przetrwać nawet najgorszy sztorm i nie stracić przy tym wcześniej obranego kierunku.

Stojący w porcie statek jest bezpieczny,
ale statków nie buduje się po to aby stały w portach.

Zapraszam Cię na niezapomnianą przygodę w moich autorskich książkach, w których znajdziesz jeszcze więcej kompletnie opracowanych, Kobusowych myśli i przemyśleń.

 2,253 osób przeczytało

Jak to się dzieje, że osoby, które dają nam najlepsze wspomnienia, po czasie same stają się jednym z nich?

Niezależnie od tego, czy dopiero szukasz bliskości i związku, czy może masz już obrączkę na palcu, ale szukasz odpowiedzi, jak najlepiej przeżyć kolejne lata we wzajemnym szacunku i zrozumieniu – ten poradnik pomoże Ci właściwie rozwijać związek i dbać o niego, aby uczucia w nim nie stały się przykrym rozczarowaniem, a były więzią łączącą na dobre i na złe.

Szczęśliwy związek to nie jest coś, co nam się przydarza, ale coś, co świadomie się tworzy.

Ta książka to mądra i wrażliwa podróż przez fundamenty miłości, która uczy stawiać czoło problemom tworzącym opór na drodze do osiągnięcia szczęśliwej i trwałej miłości.

„Obowiązki uczuć” nauczą Cię żyć w zgodzie z sobą i partnerem, w miłości i poczuciu spełnienia, aby Wasze relacje odzyskały dawny blask lub nigdy go nie utraciły.

Poznaj pełną tajemnic historię miłosną, która zadaje prowokacyjne pytania na temat życia i śmierci, żalu i przebaczenia, tęsknoty i odkupienia.

Wstydliwa spowiedź z trudnych i prawdziwych emocji, którymi przez ponad rok głębokiej depresji obdzierałem się ze skóry, aby nauczyć się żyć na nowo. Bez Niej, ale z historią, która złamie Ci serce, po to by natknąć je wiarą w szczerą, bezgraniczną i wytrwałą miłość, która zdarza się naprawdę.

Książki w pakietach są w jeszcze niższej cenie!

Pakiet trzech książek za 135 zł 119 zł!
W skład pakietu wchodzą:

  • Książka „Obowiązki uczuć 2:
    Życie w emocjonalnej dojrzałości”
  • Książka „Obowiązki uczuć:
    Droga do emocjonalnej dojrzałości”
  • Książka „Miłość ponad wszystko”

Książki w pakietach w niższej cenie!

Decydując się na pakiet kilku książek, oszczędzasz nie tylko na koszcie wysyłki! Książki w pakietach są jeszcze tańsze!

Sprawdź asortyment mojego sklepu, w którym znajdziesz również ciuchy oraz akcesoria.

Przejdź