Zdradził Cię. I twierdzi, że to wina kochanki, która go uwiodła? Nie bądź idiotką! – KOBUS – Obserwuję, opowiadam.
Kategorie:
„Nie układa mi się w związku”,
„Już z nią nie jestem”,
„Zakochałem się z Tobie i ona się nie liczy”

Bla, bla, bla… resztę tej historii pewnie znasz, bądź słyszałaś z opowiadań wykorzystanej koleżanki. Wcale nie odszedł od byłej. A nawet jeśli próbował i miał wybór, to pomimo jego zapewnień bliżej mu było do niej niż do Ciebie. Wiele mówił, jeszcze więcej obiecywał, a gdy przyszło stanąć po Twojej stronie, to wszystkiego się wyparł i zrobił z Ciebie najgorszą.

Ona też jakby nie widziała w tym jego winy. „Gdybyś się nie pojawiła, to on by nie zdradził. Bo to Ty „Wykorzystałaś” kryzys, który mieli. Ty, nie on… Boże, nie wierzę, że ludzie mogą w taki naiwny sposób usprawiedliwiać i ściągać odpowiedzialność z niewiernych chujków, którzy przecież nie są dziećmi i doskonale wiedzą czym się kończy flirt i wchodzenie do cudzego łóżka.

Był dupkiem i tutaj nie ma z czym dyskutować.

Przystojnym, seksownym, zaradnym, elokwentnym, z dużym, który dawał Ci tyle satysfakcji jak żaden inny przed nim… ale dupek, który nie jest ciebie wart, bo zasługujesz na dużo, dużo więcej, dziewczyno!

Powinnaś być priorytetem, jednym i jedynym w życiu mężczyzny, który rzekomo jest w stanie przenosić dla Ciebie góry. Twoje uczucia to towar deficytowy, którego nie powinnaś powierzać w ręce nagminnych kłamców, który nazwijmy to wprost – tylko Cię lubieżnie wykorzystali, skrzywdzili i zostawili bez skrupułów.

Nie jesteś jedyną ofiarą, bo jest jeszcze ona, która podobnie jak Ty została oszukana i zdradzona.

Jeśli zaś stoisz po drugiej stronie barykady i zostałaś zdradzona w związku, na Boga…
nie usprawiedliwiaj dupka.

To cudowne niewiniątko jest złamanym kutasem!

Był pijany? Mieliście gorszy okres? Ona go uwiodła? Co za brednie. Jesteś z dorosłym facetem, a nie dzieckiem, które nie liczy się z konsekwencjami i nie odróżnia dobrych od złych decyzji. Twój facet nie jest niewiniątkiem. W podły i wyrachowany sposób wykorzystał okazję. Nie liczył się z tym, że czekasz na niego w domu, kiedy wkładał innej język w usta, albo dupe. Świństwo, które Ci wykręcił nie jest przypadkowe. Nie stało się w jednej chwili, bo poprzedzały je pełne flirtu wiadomości i spotkania, które były przed Tobą ukrywane. Były słowa, które paść nigdy nie powinny. Dotyk, który przekraczał granicę i niewierność, która nie ma nic wspólnego z miłością.

Zostałaś skrzywdzona, tak samo jak ta druga. Nie ściągaj z niego odpowiedzialności. Nie bój się, że go stracisz – bo już straciłaś bądź tak naprawdę nigdy nie miałaś. Gdyby było inaczej nie sapałby w cudzej pościeli prosząc o loda.

Nie ważne co mówi.
Nie ważne jak żałuję.
Ważne czego się dopuścił.

Jak facet pozwala się ukraść, to znaczy, że nie jest wart twojej uwagi. Koniec i kropka.
Zawsze jest moment, aby powiedzieć NIE i wrócić do domu. Zawsze jest moment, aby nie odpisać, odmówić spotkanie i uciąć hydrze głowę, nim ta się nim zainteresuje. Zdrada to zaniechanie, mniej lub bardziej, ale świadome pójście za czymś z gruntu złym. Ego, poczucie winy, brak solnej woli, słabość kryzys w relacji, to wszystko nie tłumaczy zdrajcy, a jest jego motorem napędowym. Gdzie była świadomość, sumienie i rozum? Gdzie było liczenie się z konsekwencjami? Nie było? To cała wina leży po stronie zdrajcy, bo dał się uwieść i nie zrobił nic, aby być przy Tobie i naprawiać to co od dłuższego czasu Wam nie wychodziło. Teraz jest czas na konsekwencje swoich decyzji. Przykro mi, że też musisz w tym uczestniczyć. Tutaj nie ma sensu wrzucać słów pocieszenia. Zdrada jest cierpka i nie da się jej osłodzić.

Pozostałe 80% treści
dostępne jest tylko dla patronów

Zostań patronem

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Dlaczego patronat to dobry pomysł?

 • Dostęp do dodatkowych wpisów

  Będziesz otrzymywała hasła do wszystkich niepublicznych wpisów.

 • Pierszeństwo w kontakcie

  Twoje prywatne wiadomości będę odczytywał jako pierwsze.

 • Oficjalne podziękowanie

  Dostaniesz dyplom Patrona oraz znajdziesz się na honorowej liście moich Patronów.
  Lista patronów

 • Własnoręcznie napisany list

  Romantyzm nie umarł. Przyślę Ci stylowy list w szklanej butelce. Co w nim będzie? Zobaczysz!

 • Dostęp do grupy na Messengerze

  Podaruje Ci jedną z moich książek z osobistą dedykacją oraz dostęp do grupy zamkniętej konferencji na Messengerze.

 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB dla Patronów

  Znajdziesz tam niepublikowane dotąd treści, materiały video, sesje Q&A na żywo oraz interesujące dyskusje w wąskim gronie.

Powróć do artykułów

Książki
sklep. pankobus. pl