Czym i dla kogo jest WYZWANIE KOBUSA?

Zastanówcie się kiedy ostatnio zrobiliście coś fajnego dla siebie lub swojej drugiej połówki? Kiedy ktoś zrobił coś dla Was? Zaproponował spacer, przygotował kolację, zorganizował dzień w zoo, zabrał Was na weekend za miasto czy cokolwiek? Szkoda zmarnować lato na siedzenie w domu z telefonem w ręku i marudzenie, że jest się zmęczonym po pracy. Pracować będziecie przez kolejne 30 lat swojego życia – więc czas się zmotywować i w końcu zrobić coś dla siebie!

Wyzywam wszystkich singli, jak i pary do WYZWANIA, podczas, którego w każdym tygodniu będziecie musieli zrobić coś DLA SIEBIE (opcja dla singli) lub dla UKOCHANEJ POŁÓWKI (opcja dla par) i podzielić się tym z innymi osobami, które biorą udział w WYZWANIU KOBUSA.

Startujemy 17.06.2019 r.


Aby zacząć z nami zabawę musisz zapisać się do newslettera i przeczytać poniższy regulamin.

(Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tego wpisu, a Ty nie zarejestrowałeś/aś się poprzez tę stronę, nie będziesz brała udział w wyzwaniu)

Cel wyzwania


przełamanie monotonii w życiu i związku

wzmocnienie więzi z ukochaną osobą

aktywne spędzanie czasu

zdyscyplinowanie i zmotywowanie siebie i partnera

Regulamin

Zasady są dla wszystkich takie same, więc nie proście o robienie wyjątków. Pamiętajcie, aby nie oszukiwać, bo sumienne i sprawiedliwe ukończenie WYZWANIA KOBUSA jest wyjątkową nagrodą i dumą przede wszystkim dla Was samych!

ETAP 1:
1. Od 1 lipca do 31 sierpnia, w każdym tygodniu miesiąca robisz coś dla siebie (jeśli jesteś singlem) lub robisz coś dla swojego związku razem ze swoją druga połówką.
2. Działaniami liczącymi się w WYZWANIU KOBUSA są czynności, które sprawiają, że fajnie spędzasz czas: spacer, wyjście do kina, zorganizowanie kolacji, kąpiel w bąbelkami, wyjazd na weekend za miasto, wyjście na rolki, itd.
3. Przed przystąpieniem do zabawy musisz zapisać się do WYZWANIA KOBUSA poprzez prosty formularz, który znajduje się powyżej. To warunek wzięcia udziału w zabawie, który umożliwi mi kontrolowanie punktów, które zdobędziesz (wpiszę Cię na listę) oraz umożliwi mi kontakt z Tobą poprzez e-mail, na który będziesz otrzymywała/otrzymywał informację o WYDARZENIU KOBUSA i dodatkowo punktowane zadania – które pojawią się w ETAPIE 2.
4. Raz w tygodniu, w poniedziałek o 8:00 rano na moim fanpage, pojawi się post z podsumowaniem mienionego tygodnia. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację i ZDJĘCIE wykonane podczas czynności, którą zrobiłeś/zrobiłaś dla siebie/dla was:

SINGLE: Uczestnicząc w WYZWANIU KOBUSA, zrobiłam/zrobiłem dotychczas X fajnych rzeczy dla siebie i nie zamierzam przestać!
PARY: Uczestnicząc w WYZWANIU KOBUSA, zrobiliśmy dotychczas X fajnych rzeczy dla siebie i nie zamierzamy przestać!

Przykład postu podsumowującego tydzień WYZWANIA KOBUSA:5. Za każde zgłoszone zdjęcie, które wykonasz/wykonacie podczas czynności tygodniowej dostajesz 1 punkt.
6. Możesz zrobić kilka fajnych czynności i zgłosić je wszystkie – każde z nich zostanie nagrodzone osobnym punktem.
7. Tydzień przed końcem pierwszego etapu, wysyłasz mi maila na kontakt@pankobus.pl, w którym umieszczasz wszystkie DATY + WNIOSKI JAKIE WYCIĄGNEŁAŚ/WYCIĄGNĄŁEŚ Z CZYNNOŚCI + ZDJĘCIA, w kolejność chronologicznej (od najstarszego do najnowszego). Na tej podstawię wyłonię listę osób, które przejdą do ETAPU 2 WYZWANIA KOBUSA i poinformuję o tym na swoim fanpage i instagramie.

Np.
01.06.2019
WYJŚCIE DO KINA Z MĘŻEM.
Doszliśmy do wniosku, że musimy wychodzić do kina częściej. Ostatnio byliśmy rok temu. Świetnie się bawiliśmy i już mamy kupione bilety na kolejną wizytę!

Nic trudnego, prawda?ETAP 2:
1. Od 1 września do 31 października, w każdym tygodniu miesiąca wykonujesz lub wykonujecie w parach, zadania otrzymane od KOBUSA.
2. Zadaniami KOBUSA będą czynności, które mają umilić Wam czas – nie będzie żadnych przegięć ;)
3. Raz w tygodniu, w poniedziałek o 8:00 rano na moim fanpage, pojawi się post z podsumowaniem mienionego tygodnia. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację i ZDJĘCIE wykonane podczas czynności, którą zrobiłeś/zrobiłaś dla siebie/dla was:

SINGLE: Uczestnicząc w WYZWANIU KOBUSA, zrobiłam/zrobiłem dotychczas X fajnych rzeczy dla siebie i nie zamierzam przestać!

PARY: Uczestnicząc w WYZWANIU KOBUSA, zrobiliśmy dotychczas X fajnych rzeczy dla siebie i nie zamierzamy przestać!


4. Tydzień przed końcem drugiego etapu, wysyłasz mi maila na kontakt@pankobus.pl, w którym umieszczasz wszystkie DATY + WNIOSKI JAKIE WYCIĄGNEŁAŚ/WYCIĄGNĄŁEŚ Z ZADAŃ KOBUSA + ZDJĘCIA z zadań, w kolejność chronologicznej (od najstarszego do najnowszego). Na tej podstawię wyłonię listę osób, które przejdą do ETAPU 3 WYZWANIA KOBUSA i poinformuję o tym na swoim fanpage i instagramie.ETAP 3:
1. Od 1 listopada do 17 listopada masz czas na napisanie podsumowania z całego WYDARZENIA KOBUSA. Zastanów się jakie lekcję wyciągnęłaś/wyciągnąłeś/wyciągnęliście dla siebie lub dla Was. Co zmieniło się z waszym życiu? Jak to na Was wpłynęło? Jakie wnioski na przyszłość?
2. Podsumowani dostarczasz mi na kontakt@pankobus.pl wraz ze swoim/waszym zdjęciem na którym trzymasz/trzymacie poniższa plakietkę zwycięstwa.

Plik do druku w formacie a4 dostępny TUTAJ.

3. Wasze opowieści wraz ze zdjęciem zostaną opublikowane na moim fanpage, a Wy otrzymacie ode mnie NIESPODZIANKĘ, która będzie nagrodą za ukończenie WYZWANIA KOBUSA.

Najcześciej zadawane pytania

Kto może wziąć udział w wyzwaniu?
W wyzwaniu mogą wziąć osoby, które są singlami oraz osoby, które są w związku lub chcą wziąć udział z przyjacielem i mają ochotę przystąpić do WYZWANIA KOBUSA wraz ze swoimi drugimi połówkami. Jeśli jesteś w związku, ale chcesz uczestniczyć sama/sam, również masz taką możliwość.


Czy mogę wziąć udział z przyjaciółka?
Oczywiście! Do WYZWANIA KOBUSA możesz podejść z ukochaną osobą lub po prostu najlepszym kumplem/kumpelą.


Czy mogę dołączyć do WYZWANIA KOBUSA w trakcie jego trwania (niezależnie od etapu)?
Tak możesz dołączyć do WYZWANIA KOBUSA w każdej chwili, ale im później dołączysz, tym więcej szans na zdobycie punktów stracisz – no chyba, że będziesz nadrabiał/ła wykonując więcej czynności w tygodniu ;)


Czy mogę wykonać więcej czynności dla siebie/dla nas podczas tygodnia?
Oczywiście! Im więcej fajnych rzeczy zrobisz dla siebie/was i podzielisz się nimi w podsumowaniu tym lepiej dla Ciebie.


Co jeśli nie uda mi się wykonać czynności podczas obowiązującego tygodnia lub nie uda mi się poinformować o czynności w podsumowaniu tygodnia?
WYZWANIE KOBUSA wymaga samodyscypliny i organizacji – więc lepiej się nie gniewać na siebie lub nie kłócić się z drugą połówką (to ma działać motywująco, abyście szybko rozwiązywali konflikty na rzecz WYZWANIA). Jeśli przerwiecie swoją szczęśliwą passę, niestety odpadacie z WYZWANIA KOBUSA.


Czy czynności, które robię/robimy mogą się powtarzać z tygodnia na tydzień, np. ciągle organizujemy spacer?
Tak, nie ma znaczenia w jaki sposób spędzacie czas, ważne jest, aby zrobić cokolwiek i przełamać monotonie. Choć im ciekawsze rzeczy robicie tym lepiej dla Was! ;)


Co jesli z przyczyn niezależnych od pary, jedna z osób nie może wziąć udzuału w tygdniowej czynności?
Powinniście dążyć do tego, aby działać razem. Jeśli nie będziecie w danym tygodniu mogli zrealziować czynności wspólnie, czynność może wykonać dla siebie jedna osoba.


Czy mogę wykonać czynność i powiadomić o tym, ale nie załączyć w komentarzu zdjęcia?
Nie. Zdjęcia to jedyne potwierdzenie wykonania danej czynności.


Kiedy startuje kolejne wyzwanie?
Kolejna edycja WYZWANIA KOBUSA wystartuje w 2020 roku.

Społeczności