Idea

Chęć dzielenia się doświadczeniem i przemyśleniami dotyczącymi relacji międzyludzkich narodził się w 2016 roku. To właśnie wtedy Internet po raz pierwszy poznała Kobusa, który w bardzo szybkim czasie zyskał duży rozgłos i uznanie czytelników, stając się jednym z najczęściej czytanych blogów lifestylowych w Polsce. W obecnej chwili zawartość mojego bloga jak i przemyśleń, którymi na bierząco dziele się w mediach społecznościowych, jest szeroko cytowana, udostępniana i komentowana w internetowych, jak i wydawniczych.

W swoim blogowaniu cenię sobie przede wszystkim subiektywność i autorskie opinie. Dzięki sprawiedliwemu, szczeremu podejściu oraz dbałości do publikowanych przeze mnie treści, moi czytelnicy w bardzo krótkim czasie obdarzyli mnie sympatią i zaufaniem, dzięki któremu dwukrotnie z rzędu zostałem wyróżniony w plebiscycie na Męski Blog Roku (2016 i 2017) najpopularniejszego lifestylowego magazynu Men's Health.

Liczby

350 000 wyświetleń bloga w ciągu miesiąca
170 000 unikalnych użytkowników na blogu w ciagu miesiąca
1 200 000 tygodniowy zasięg postów na Facebooku
750 000 aktywności użytkowników na fanpage w ciągu miesiąca

Współpraca

Jestem jednym z niewielu blogerów, którzy cieszą się tak dużym zaufaniem swoich odbiorców. Dlatego też, interesują mnie tylko poważne propozycję współpracy. Nie będę w stanie podpisać się pod produktem, w które nie wierzę - lub tym, które nie zainteresuje moich odbiorców.

Jeśli uważasz, że mogę pomóc w promocji Twojej marki/produktu, to skontaktuj się ze mną za pomocą wiadomości e-mail:

blog@mkobus.com

* Każda kampania wyceniana jest indywidualnie w zależności od zakresu prac i przewidzianych aktywności (typ promocji, czas jej trwania).

kobiety
18 - 46 lat
Społeczności